Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Miroslav Šmíd

- dobře odvedená práce

 

tel +420 777 344 949
Infolinka po - pá 7:00 - 17:00 hod

 

S jarem přichází čas na velký úklid zahrady, ale také zahájení zahrádkářské sezony a s tím spojené práce na zahradě. Zastřihnutí dřevin, vertikulace neboli provzdušňování trávníku, hnojení, sázení rostlin... Bez dostatku vody to však nelze. 

V posledních letech jsou léta čím dál tím teplejší. Vody zejména v kopaných studnách ubývá. Jak se tedy připravit na suchá léta bez vody?  

Naše firma vám může dodat betonovou jímku na míru vašim potřebám. Jímka může sloužit jako svod dešťové vody a tu pak zužitkovat k zalévání nebo jiným potřebným účelům. Jsme schopni dodat kruhové i hranaté jímky ve větším množství objemu v závislosti na vašich potřebách a stavebních dispozic.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat – technik přijede na obhlídku místa, uděláme cenovou nabídku a provedeme vás celou realizací na klíč. 

jimka kruhova 1jimka gama2

Neradi voláte? Napište nám!

Vyplňte prosím Vaše jméno.

Neplatný telefon

Nesprávný formát emailu.

Neplatný vstup

Vyplňte prosím Vaši zprávu.

Je nutný souhlas se zpracováním osobních údajů

Neplatný vstup

Změna otevírací doby

Vážení zákazníci,
rádi bychom vás informovali o změně pracovní doby.

Od pondělí 22. 11. 2021 budeme mít otevřeno od 7:00 do 17:00.

Více informací v Kontaktech

 

OK Příště nezobrazovat