Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Miroslav Šmíd

- dobře odvedená práce

 

tel +420 777 344 949
Infolinka po - pá 7:00 - 17:00 hod

 

Stavíte dům, garáž nebo halu a nevíte, jaký strop použít? Nechte si od nás navrhnout a dodat stropní systém z železobetonových předpjatých panelů.

Jak na to?

stropStačí nám zaslat výkresovou dokumentaci vašeho objektu. Na jejím základě Vám staticky navrhneme nejvhodnější typ panelu, vyhotovíme kladečský plán a cenovou nabídku na dodávku stropních panelů včetně dopravy a montáže. V okamžiku, kdy budete mít založeny všechny svislé nosné konstrukce, přijede k Vám náš technik na obhlídku staveniště a zaměření stavby. Dojde k upřesnění rozměrů stropních panelů a stanoví se velikost jeřábu vhodná k pokládce. Vyrobené stropní panely Vám na stavbu dovezeme (máme vlastní dopravu, případně vlastní jeřáb). Jejich pokládku provádějí naši zkušení šéfmontéři. Maximální délky panelů, které dodáváme, jsou do 13m (při využití nadměrné dopravy pak může být délka až 18m).

O cenovou nabídku si můžete napsat zde:

Neradi voláte? Napište nám!

Vyplňte prosím Vaše jméno.

Neplatný telefon

Nesprávný formát emailu.

Neplatný vstup

Vyplňte prosím Vaši zprávu.

Je nutný souhlas se zpracováním osobních údajů

Neplatný vstup

Změna otevírací doby

Vážení zákazníci,
rádi bychom vás informovali o změně pracovní doby.

Od pondělí 22. 11. 2021 budeme mít otevřeno od 7:00 do 17:00.

Více informací v Kontaktech

 

OK Příště nezobrazovat