Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Miroslav Šmíd

- dobře odvedená práce

 

tel +420 777 344 949
Infolinka po - pá 7 - 18:00 hod

 

received 10214516487678235V dnešní době, kdy rtuť na teploměrech stoupá do neúměrně vysokých čísel, je voda naprostou nutností. Potřebujeme ji na pití, mytí, ale i na další běžné činnosti v životě. Nezanedbatelné není ani zalévání zahrádky či napuštění bazénu. Ve chvíli, kdy je běžný zákaz zalévání z obecního vodovodu napojeného na obecní studně, je ideálním řešením mít na svém pozemku vlastní studnu.

My vám můžeme dodat a nainstalovat skruže o dvou průměrech a různých výškách, včetně půleného poklopu na vaši studnu. Jejich instalace je rychlá, snadná a efektivní. Problémem není ani otvor vyvrtaný pro odtékání vody při hlubinném vrtu – dodáme vám těsnění Taylor Seal, díky kterému bude vaše výsledná studna zcela nepropustná.

A pokud nepotřebujete zrovna novou studnu, skruže se dají použít i jako velký květináč nebo ohraničení ohniště (beton popraská, ale ohniště udrží tvar). Skruže i poklopy máme skladem na naší deponii.

V případě, že máte zájem o dodávku skruží, zavolejte nebo napište si o cenovou nabídku. https://www.miroslavsmid.cz/betonove-vyrobky-jimky-panely/betonove-trouby 

Pokud máte zájem o další betonové výrobky, dovoz sypkého materiálu nebo potřebujete zemní či jeřábnické práce, neváhejte nás kontaktovat.

https://www.miroslavsmid.cz/kontakt

Neradi voláte? Napište nám!

Vyplňte prosím Vaše jméno.

Neplatný telefon

Nesprávný formát emailu.

Neplatný vstup

Vyplňte prosím Vaši zprávu.

Je nutný souhlas se zpracováním osobních údajů

Neplatný vstup

PF2020 1Vážení obchodní přátelé,
dovolujeme si vás tímto upozornit, že platí upravená pracovní doba.

Po - Pá: 7:00 - 15:30
21. 12 - 5. 1: zavřeno