Miroslav Šmíd

- dobře odvedená práce

 

tel +420 777 344 949
Infolinka po - pá 7:00 - 15:30 hod

 

received 10214516487678235V dnešní době, kdy rtuť na teploměrech stoupá do neúměrně vysokých čísel, je voda naprostou nutností. Potřebujeme ji na pití, mytí, ale i na další běžné činnosti v životě. Nezanedbatelné není ani zalévání zahrádky či napuštění bazénu. Ve chvíli, kdy je běžný zákaz zalévání z obecního vodovodu napojeného na obecní studně, je ideálním řešením mít na svém pozemku vlastní studnu.

My vám můžeme dodat a nainstalovat skruže o dvou průměrech a různých výškách, včetně půleného poklopu na vaši studnu. Jejich instalace je rychlá, snadná a efektivní. Problémem není ani otvor vyvrtaný pro odtékání vody při hlubinném vrtu – dodáme vám těsnění Taylor Seal, díky kterému bude vaše výsledná studna zcela nepropustná.

A pokud nepotřebujete zrovna novou studnu, skruže se dají použít i jako velký květináč nebo ohraničení ohniště (beton popraská, ale ohniště udrží tvar). Skruže i poklopy máme skladem na naší deponii.

V případě, že máte zájem o dodávku skruží, zavolejte nebo napište si o cenovou nabídku. https://www.miroslavsmid.cz/betonove-vyrobky-jimky-panely/betonove-trouby 

Pokud máte zájem o další betonové výrobky, dovoz sypkého materiálu nebo potřebujete zemní či jeřábnické práce, neváhejte nás kontaktovat.

https://www.miroslavsmid.cz/kontakt

Neradi voláte? Napište nám!

Vyplňte prosím Vaše jméno.

Neplatný telefon

Nesprávný formát emailu.

Neplatný vstup

Vyplňte prosím Vaši zprávu.

Je nutný souhlas se zpracováním osobních údajů