Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Miroslav Šmíd

- dobře odvedená práce

 

tel +420 777 344 949
Infolinka po - pá 7 - 18 hod

 

12Pokud stavíte rodinný domek, dříve či později dojdete k otázce řešení stropů. Pokud chcete mít na vaší stavbě vše 100% zvládnuté a pohromadě, je technologie stropů z panelů z předpjatého betonu ideálním řešením. Firma Miroslav Šmíd pro vás zajistí dovoz i pokládku stropních panelů. Používáme betonové panely SPIROLL nebo PARTEK s vysokou únosností, nízkou hmotností a velkou rychlostí realizace. Délky panelů jsou individuálně přizpůsobovány na míru každé zakázce. Pro stropní systém zajišťujeme projekci i výrobu doplňkového sortimentu jako jsou balkóny, schodiště, podesty, průvlaky.

Jak to u nás probíhá?

Zadáte poptávku dovozu, pokládky, případně jen nákupu. Náš odpovědný pracovník provede obhlídku stavby, prostuduje projektovou dokumentaci a naplánuje celkovou realizaci včetně rozpočtu na míru.

A proč s námi?

Prohlédněte si naše realizované pokládky a bohaté reference. Dokážeme uspokojit potřeby každé stavby v nejkratším možném čase a nejvyšší kvalitě.

Neváhejte se na nás obrátit s vaší poptávkou.

 

VYŽÁDAT SI NABÍDKU