Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Miroslav Šmíd

- dobře odvedená práce

 

tel +420 777 344 949
Infolinka po - pá 7 - 18:00 hod

 

Nebylo to vůbec lehké

Mým původním záměrem bylo podnikání v zemědělské činnosti. O pár let později jsem koupil první jeřáb, bagr a nákladní vozy Tatru a Liaz. Vlastně souběžně se zemědělstvím jsem začal podnikat i ve stavebních a zemních pracích.

Miroslav Šmíd

zakladatel společnosti

+420 777 344 946

Miroslav Šmíd

Od roku 1998 jsem se začal plně věnovat jen stavebnictví, které se stalo zároveň mým koníčkem. Postupem času jsem rozšířil vozový park, zapojil do chodu firmy rodinu a společnou silou se firma začala rozrůstat až do své nynější podoby.

Koncem 90. let naše firma začala spolupracovat s výrobcem betonových jímek a stropních panelů Dywidag Prefa a.s a začala s prodejem a montáží betonových výrobků.

V roce 2018 firma realizovala 250 akcí spojených s pokládkou stropních panelů, 135 akcí v rámci realizací betonových jímek, nespočet zemních prací a stavebních zakázek.

Snažíme se i nadále zkvalitňovat naše služby. Pravidelně obnovujeme náš vozový park, vlastníme jeřáby, nákladní auta, bagry, rozšířili jsme práce spojené s usazováním jímek a pokládkou panelů nejen po celých Čechách, ale i na Moravě.

Zemní práce

Provádění výkopů pro základy nejen rodinných domů, ale i velkých nebytových prostor jako jsou výrobní haly. Výkopy pro zabudování bazénů, výkopové práce při výstavbě inženýrských sítí, dále provádění demoličních prací. Firma disponuje stroji - 4x kolové rypadlo CAT M313C + 3x bourací kladivo, 2x pásové minirypadlo CAT 304 CR, 2x traktorbagr JCB 4CX, 1x nakladač Bobcat S250, 1x nakladač CAT 914G.

Jeřábnické práce

Využití strojů při usazování betonových jímek, při pokládce stropních panelů nejen na rodinné domy, ale i na stavbách velkých výrobních hal, při přenášení těžkých břemen, při montážích dřevostaveb, při usazování mobilheimů aj. Pro tyto práce firma nabízí 2 nové autojeřáby LTM s prodlužovacími krakorci - Liebherr LTM 1055 a Liebherr LTM 1030, dále autojeřáb Tatra AD 28.

Autodoprava

Zajištění dopravy zboží a materiálu k zákazníkovi – sypké materiály z lomu nebo z vlastní deponie, veškerý (nejen) stavební materiál, odvoz odpadu na skládky kontejnerovým Ivecem, přeprava nadměrných nákladů, stavebních strojů. Pro tyto účely firma vlastní Volvo FM12, podvalník, vana, 2x Tatra sklápěč T815 EURO 5, 1x Tatra Phoenix sklápěč EURO 6, 2x Tatra T815 valník, 2x Iveco kontejner.

Závěrem

Vzhledem k širokému spektru techniky je firma schopna nabídnout zajímavé ceny a pracuje rychle, není vázána na jiné subdodavatele.

Dnes zaměstnává firma téměř 40 zaměstnanců, včetně členů rodiny. Každý ze zaměstnanců je spolehlivý, svou práci plní ke spokojenosti zákazníka i zaměstnavatele.

Dalo hodně práce vybudovat firmu takovou, jaká je dnes. Ale stálo to za to. Při pohledu zpět je vidět kromě velkých starostí a spousty dřiny také kus dobře vykonané práce, a to je důležité.

Neradi voláte? Napište nám!

Vyplňte prosím Vaše jméno.

Neplatný telefon

Nesprávný formát emailu.

Neplatný vstup

Vyplňte prosím Vaši zprávu.

Je nutný souhlas se zpracováním osobních údajů

Neplatný vstup