1998

Od roku 1998 jsem se začal plně věnovat jen stavebnictví, které se stalo zároveň mým koníčkem. Postupem času jsem rozšířil vozový park, zapojil do chodu firmy rodinu a společnou silou se firma začala rozrůstat až do své nynější podoby.

90. léta

Koncem 90. let naše firma začala spolupracovat s výrobci betonových jímek a stropních panelů a začala s prodejem a montáží betonových výrobků.

2022

V roce 2022 firma realizovala 180 akcí spojených s pokládkou stropních panelů, 64 akcí v rámci realizací betonových jímek, nespočet zemních prací a stavebních zakázek a pro Penny Market rekonstrukce 12 parkovišť, 10 střech a 18 vestaveb ramp u prodejen v rámci celé ČR.

Snažíme se i nadále zkvalitňovat naše služby. Pravidelně obnovujeme náš vozový park, vlastníme jeřáby, nákladní auta, bagry, rozšířili jsme práce spojené s usazováním jímek a pokládkou panelů nejen po celých Čechách, ale i na Moravě.

Reference

Zabýváme se prodejem a dopravou betonových výrobků. Rádi Vám poradíme s vhodným výběrem i umístěním betonových jímek, skruží, stropních i silničních panelů.

Neradi voláte? Napište nám!

Vyplňte prosím Vaše jméno.

Nesprávný formát telefonního čísla.

Nesprávný formát emailu.

Vyplňte prosím místo realizace.

Řekněte nám prosím více.

Je nutný souhlas se zpracováním osobních údajů.