Miroslav Šmíd

- dobře odvedená práce

tel +420 777 344 949
Infolinka po - pá 6:30 - 18:00 hod

Máte dotaz k pracovním příležitostem?

Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme a zodpovíme vaše otázky k volným pracovním pozicím.

Věra Rožníčková

Vedení odpadového hospodářství

vera.roznickova@miroslavsmid.cz

vera roznickova

Příprava a řízení staveb

Náplň práce:

  • Příprava podkladů pro cenové nabídky
  • Obhlídky staveb po celé ČR a jejich řízení
  • Tvorba cenových nabídek
  • Tvorba jednoduchých stavebních výkresů pro firemní potřeby

Požadujeme:

  • Spolehlivost
  • Příjemné vystupování a komunikativnost
  • Časovou flexibilitu
  • Pozitivní přístup, ochotu se učit novým věcem
  • Středoškolské vzdělání s maturitou ze SPŠ stavební, nebo VŠ stavebního zaměření
  • Praxi v plánování, přípravě a řízení staveb
  • Uživatelskou znalost AutoCAD, ArchiCAD, MS Office, programy na tvorbu rozpočtů
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Práci ve spolehlivé a zavedené firmě, jež na trhu působí již 30 let, v oboru stavebnictví
  • Rozmanité zakázky po celé ČR, sídlo firmy je ve Svojeticích
  • Příjemný mladý kolektiv
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Služební telefon a automobil
  • Nástup ihned

Strojník na traktorbagr (JCB 4CX)

Firma Miroslav Šmíd vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

  • Zemní práce na různých stavbách
  • Údržba svěřeného stroje
  • Drobné servisní práce
  • Psaní výkazů z jednotlivých staveb

Požadujeme:

  • Praxi na traktorbagru s pákovým ovládáním (naše stroje nemají yoisticky)
  • Příjemné vystupování (komunikace na stavbách se zákazníky)

Nabízíme:

  • Práci ve spolehlivé a zavedené firmě, jež na trhu působí již 30 let, v oboru stavebnictví
  • Stanoviště strojů: Svojetice

Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte pana Šmída na tel: 777 344 945

Firma Strojnické průkazy na klíč s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Administrativní asistent/ka

  • Komunikace s uchazeči o kurz strojníků
  • Komunikace s lektory
  • Vedení agendy uchazečů
  • Příprava kurzů
  • Příprava podkladů pro fakturaci a následná fakturace
  • Další administrativní činnosti

Požadujeme:

  • Uživatelskou znalost MS Office (Outlook, Word, Excel) a internetu
  • Spolehlivost, příjemné vystupování
  • Ochotu pomoci začínající firmě (avšak se stabilním zázemím) v rozjezdu a věnování úsilí při vytváření systému vedení agendy
  • Znalost účetního programu Pohoda výhodou
  • Teoretické znalosti BOZP výhodou
  • ŘP sk. B výhodou

Nabízíme:

  • Práci ve spolehlivé firmě se stabilním zázemí
  • Místo práce: Svojetice
  • Obědy v rámci podniku

Představení společnosti: Jsme nově vznikající firma, která má stabilní zázemí v sesterské společnosti Miroslav Šmíd působící v oboru stavebnictví již 30 let. Potřebujeme do týmu někoho, kdo se nebojí výzev a je ochotný vložit úsilí do práce tak, aby všechno klapalo. Nebráníme se inovativním nápadům, podporujeme kreativitu.

Zajímáte se o jinou pozici?

Odpovědí na tyto inzeráty či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do naší firmy dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.100/2000Sb. o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do odvolání písemnou formou.

Neradi voláte? Napište nám!

Vyplňte prosím Vaše jméno.

Neplatný telefon

Nesprávný formát emailu.

Neplatný vstup

Vyplňte prosím Vaši zprávu.

Je nutný souhlas se zpracováním osobních údajů