Miroslav Šmíd

- dobře odvedená práce

tel +420 777 344 949
Infolinka po - pá 7 - 18 hod

Máte dotaz k pracovním příležitostem?

Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme a zodpovíme vaše otázky k volným pracovním pozicím.

Marie Šedivá

infolinka a péče o zákazníky, fakturace

+420 777 344 949

marie.sediva@miroslavsmid.cz

marie sediva

Bagrista CAT 304 CR

Naše stavební firma Miroslav Šmíd hledá novou posilu na pozici bagristy, který umí vzít za práci. Pokud máš o tuto pozici zájem, tak budeme moc rádi, když se k nám přidáš a staneš se naším kolegou a parťákem. Chceš-li vidět naše bagry v akci, podívej se na fotografie zde.

Náplň práce:

  • Obsluha pásového bagru typ CAT 304 CR na různých pracovních akcích
  • Údržba stroje

Výhodou nepochybně bude:

  • SŠ vzdělání (výhodou, nikoliv podmínkou)
  • Strojní průkaz –pásové bagry, kolové bagry
  • Minimálně 5 let praxe na stroji typu pásový, kolový bagr – po úvodním pohovoru bude se zájemcem provedena zkouška kvalifikace
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Samostatnost a odpovědnost při řešení úkolů
  • Spolehlivost, časová flexibilita, ochota pracovat

Nabízíme:

  • Pracovní úvazek na dobu neurčitou
  • Odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na výkonu
  • Práce na zánovním stroji
  • Týmové řešení zajímavých a různorodých zakázek
  • Možnost zajištění ubytování (platí pro zájemce o zaměstnání ze vzdálenějších lokalit)

Bagrista JCB 4CX

  • Obsluha bagru typu JCB 4CX na různých pracovních akcích

  • Strojní průkaz – traktorbagry, kolové, pásové bagry, čelní nakladače
  • Minimálně 5 let praxe na stroji typu traktorbagr – po úvodním pohovoru bude se zájemcem provedena zkouška kvalifikace

Nabízíme:

Jeřábník

Naše stavební firma Miroslav Šmíd hledá novou posilu na pozici jeřábníka, který umí vzít za práci. Pokud máš o tuto pozici zájem, tak budeme moc rádi, když se k nám přidáš a staneš se naším kolegou a parťákem.
Máš zkušenosti jen se stroji, jako jsou beton pumpy nebo auto s rukou? To není žádný problém. My tě přeškolíme tak, abys uměl ovládat i jeřáb typu LIEBHERR LTM 1030 a LIEBHERR LTM 1055.
Chceš-li vidět naše jeřáby v akci, podívej se na fotografie zde

  • jeřábnické práce
  • obsluha strojů LTM 1030-2,1; LTM 1055-3,1 a Tatra 815 AD 28

  • Jeřábnické oprávnění nebo znalost práce na beton pumpě, autě s rukou
  • Časová flexibilita

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Jeřábnický průkaz – zkušený pracovník tě zaškolí a po složení zkoušky způsobilosti ti průkaz zaplatíme
  • Práci na zánovních strojích
  • Týmové řešení zajímavých a různorodých zakázek - nenecháme tě v tom samotného. Předem probíhá obhlídka místa a následně společná konzultace provedení jednotlivých zakázek.

Nebo nám zavolej na číslo + 420 777 344 945

Zajímáte se o jinou pozici?

Odpovědí na tyto inzeráty či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do naší firmy dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.100/2000Sb. o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do odvolání písemnou formou.

Neradi voláte? Napište nám!

Vyplňte prosím Vaše jméno.

Neplatný telefon

Nesprávný formát emailu.

Neplatný vstup

Vyplňte prosím Vaši zprávu.

Je nutný souhlas se zpracováním osobních údajů