8Plánujete letos terénní úpravy, stavět nebo instalovat novou jímku a hledáte vhodného dodavatele?
Jsme firma Miroslav Šmíd, která se specializuje na prodej betonových výrobků, zemní práce, jeřábnické práce a nákladní dopravu.

Proč byste si měli vybrat zrovna naši rodinnou firmu?

  • Jsme s Vámi od roku 1991, tedy více než 30 let
  • Máme zkušený tým 40 zaměstnanců
  • Máme vlastní vozový park vybavený moderními stroji
  • Nezalekneme se ani složitějších realizací

Betonové výrobky

Specializujeme se na kompletní dodávku a servis spojený s betonovými výrobky různého využití. Hlavní doménou jsou betonové jímky, jímky gama, stropní panely, přímá schodiště a příslušenství.

Stropní panely a přímá schodiště

Nabízíme komplexní dodávky betonových stropních panelů včetně vyhotovení kladecích výkresů, přímá schodiště – ramena, podesty, a to včetně zaměření. Zpracujeme vám nabídku podle projektové dokumentace. Dovezeme vlastní nákladní dopravou na místo určení. Provedeme usazení nebo vykládku pomocí vlastního jeřábu.

Betonové jímky

Nabízíme komplexní dodávky betonových jímek od 1m3 do 25m3. Realizace vodoměrné šachty, čerpací stanice, jímky na odpadní vodu, kanalizaci či dešťovou vodu. Zpracujeme vám nabídku dle vašich požadavků či projektové dokumentace. Dovezeme vlastní nákladní dopravou na místo určení. Můžeme provést zemní práce, či jen výrobky usadit do již připraveného výkopu, uložení nebo vykládku pomocí vlastního jeřábu.

Zemní práce

Provádění výkopů pro základy nejen rodinných domů, ale i velkých nebytových prostor jako jsou výrobní haly. Výkopy pro zabudování bazénů, výkopové práce při výstavbě inženýrských sítí, dále provádění demoličních prací. Firma disponuje stroji - 4x kolové rypadlo CAT M313C + 3x bourací kladivo, 2x pásové minirypadlo CAT 304 CR, 2x traktorbagr JCB 4CX, 1x nakladač Bobcat S250, 1x nakladač CAT 914G.

Jeřábnické práce

Využití strojů při usazování betonových jímek, při pokládce stropních panelů nejen na rodinné domy, ale i na stavbách velkých výrobních hal, při přenášení těžkých břemen, při montážích dřevostaveb, při usazování mobilheimů aj. Pro tyto práce firma nabízí 2 nové autojeřáby LTM - Liebherr LTM 1070 a Liebherr LTM 1030, dále autojeřáb Tatra AD 28.

Autodoprava

Zajištění dopravy zboží a materiálu k zákazníkovi – sypké materiály z lomu nebo z vlastní deponie, veškerý (nejen) stavební materiál, odvoz odpadu na skládky kontejnerovým Ivecem, přeprava nadměrných nákladů, stavebních strojů. Pro tyto účely firma vlastní Volvo FM12, podvalník, vana, 2x Tatra sklápěč T815 EURO 5, 1x Tatra Phoenix sklápěč EURO 6, 2x Tatra T815 valník, 2x Iveco kontejner.

Pokud byste se chtěli dozvědět o našich realizovaných zakázkách více, navštivte naši fotogalerii referentských prací zde.

Kontaktujte nás

Chcete-li vědět více, neváhejte nás kontaktovat v pracovní době Po – Pá 7:00 – 15:30 na číslo: +420 777 344 949, nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Neradi voláte? Napište nám!

Vyplňte prosím Vaše jméno.

Nesprávný formát telefonního čísla.

Nesprávný formát emailu.

Vyplňte prosím místo realizace.

Řekněte nám prosím více.

Neplatný vstup

Je nutný souhlas se zpracováním osobních údajů.